Daum se "zapalio," Barselona u problemu (Video/Foto)

EVROLIGA, 4. KOLO

Liveblog
21:18h

28. minut - Kodi Miler-Mekintajer za dva i tajm-aut Penjaroje - 59:54. Panter promašio sve. Parker udara rampu Daumu. Dva poena Pantera. Daum trojka!

Metu u problemu, Daum maši trojku - 62:56.

21:14h

26. minut - Sve je promašio Laprovitola. Kalinić trojka! Nema poena Abrinesa. Daum trojka. Maši Veseli - 57:54.

21:10h

24. minut - Nije pogodio Veseli. Nema trojke Kenana. Satoranski dva poena. Veliki promašaj Dauma i poeni Barselone. Tajm-aut Sferopulos - 49:54.

Trojka Daum - 52:54.

21:07h

22. minut - Trojka Parker. Nema trojke Mekintajera. Izgubljene lopte na obe strane. Trojka Laprovitola. Daum je pokupio promašaj Kenana - 49:50.

Detalj sa utakmice Crvene zvezde i Barselone
Detalj sa utakmice Crvene zvezde i Barselonefoto: Starsport©
20:45h

20. minut - Nije pogodio Kenan. Ernangomez 1/2. Kalinić dva poena. Zakucavanje Parkera. Nema trojke Zvezde. Ernangomez dva poena - 44:44.

Tajm-aut Sferopulos na 2.1 sekundu do kraja prvog poluvremena. Trojka Mekintajera u zadnjoj sekundi za 47:44!

Izmena: 21:07h
20:41h

18. minut - Neiskorišćeni napadi na obe strane. Ernangomez dva poena. Kratko Mekintajer. Parker dva poena. Gedraitis trojka. Panter 2/2 - 42:39.

20:32h

16. minut - Faul u napadu Laprovitole. Ležerno dodavanje Mitrovića. Koraci Metua. Mitrović dva poena. Đoan Penjaroja tajm-aut - 37:33.

Nunjez gubi loptu. Dvojka Jago - 39:33.

20:27h

14. minut - Laprovitola dvojka i tajm-aut Sferopulos - 27:30. Dvojka Mitrovića. Nema dvojke Satoranskog. Jago dva plus jedan! Satoranski dva plus jedan.

Izgubio je loptu Nedović, ali je iz drugog plana stigao Dobrić i spasao loptu. Gedraitis trojka - 35:33.

20:23h

12. minut - Laprovitola izgubljena lopta. Neprecizno dodavanje Nedovića. Promašio je trojku Satoranski. Dobrić dvojka. Promašio je trojku Anderson.

Janis Sferopulos, trener Crvene zvezde na utakmici protiv Barselone
Janis Sferopulos, trener Crvene zvezde na utakmici protiv Barselonefoto: Starsport©

Loše dodavanje Dobrića.Veseli dva poena. Veseli udara rampu Nedoviću - 27:28.

20:18h

10. minut - Jago trojka! Barselona ne koristi napad. Nova trojka Jaga! Satoranski trojka. Promašaj Teodosića za tri poena. Veseli dva poena.

Loš napad Zvezde za kraj prve četvrtine - 25:26.

20:13h

8. minut - Trojka Kalinića za 16:15! Zakucavanje Veselog. Teodosić trojka! Veseli dva poena. Nema trojke Jaga. Veseli 2/2 - 19:21.

20:08h

6. minut - Asistencija Teodosića za Mekintajera. Ernangomez 0/2. Jooš jedan sjajan pas Teodosića za Bolomboja. Dva poena Ernangomeza. Kalinić dvojka.

Promašio je trojku Parker. Nema dvojke Mekintajera. Maši trojku Satoranski - 13:15.

20:03h

4. minut - Kodi Miler Mekintajer bez poena. Ernangomez maši iz okreta. Trojka Kenan! Vraća Parker trojku. Greška Kenana. Panter dva poena. Kalinić 2/2.

Ernangomez je dao dvojku i fauliran je, ali nije pogodio dodatno slobodno bacanje - 7:13.

Izmena: 21:12h
19:58h

2. minut - Daum je izgubio loptu. Panter dva poena. Još jedan izgubljena lopta domaćina. Ernangomez dva poena. Bolomboj dva poena. Panter za dva - 2:6.